O nás

Dovolte nám, abychom Vám v krátkosti představili naši dynamicky se rozvíjející překladatelskou agenturu.

Certifikace ISO 9001:2016
Naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2016 - systém řízení jakosti (TÜV).

Historie
Naše překladatelská agentura byla založena v Praze na počátku roku 2002. Profesní zkušenosti její současné spolumajitelky, získané dlouhodobou překladatelskou praxí a činností v oblasti životního prostředí, se uplatnily při výběru externích spolupracovníků, na jejichž práci jsou kladeny ty nejvyšší nároky, a to jak na správnost používané terminologie, tak i na preciznost a včasnost zpracování zakázek.
Název společnosti EKO Překlady nebyl zvolen náhodně, neboť kromě provádění obecných a odborných překladů v nejrůznějších oborech je naší náplní i vysoce specializovaná překladatelská činnost v oblasti EKOlogie. A to vše při zachování příznivých, tedy EKOnomických cen spojených s vysokou kvalitou služeb, flexibilitou a zaujetím pro potřeby našich klientů. Proto tedy "EKO Překlady".   
V roce 2006 pak byla agentura vzhledem ke stále rostoucímu objemu zakázek transformována na společnost EKO Překlady s.r.o.

Současnost
Jsme stabilní překladatelskou agenturou střední velikosti, obrat naší společnosti se za poslední 4 roky naší činnosti blíží 10 mil. Kč ročně.

Zajištění a kontrola kvality
Odrazem výše uvedených faktů, spolu s dvoustupňovou kontrolou kvality, certifikovaným systémem řízení jakosti (TÜV) ČSN EN ISO 9001:2016 a neustálým vyhodnocováním práce našich překladatelů, je skutečnost, že meziroční množství reklamovaných překladů činí pouze necelých 0,43 %; a vzhledem k přijatým a v praxi dodržovaným opatřením systému řízení kvality má stále mírně sestupnou tendenci.

Technické zázemí
Nemalou pozornost věnujeme i technickému zabezpečení zpracování Vašich zakázek. Využíváme moderní prostředky výpočetní techniky typu klient-server včetně zálohovacích zařízení s připojením k internetu vysokorychlostní optickou linkou. Dostupnost našeho webu a e-mailu je 24/7 s 99,9% funkčností. Naše kancelář na Ohradní 65 v Praze 4 Michli je tak spolu s lidským potenciálem a technikou plně připravena Vám poskytnout služby té nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Naši překladatelé
V současné době spolupracujeme s více než 350 časem prověřenými, profesionálními překladateli a tlumočníky specializovanými na konkrétní obory lidské činnosti, kteří na základě svých dlouhodobých profesních znalostí a zkušeností z praxe zabezpečují vysokou kvalitu a rychlost poskytovaných služeb. Na jedné zakázce pracuje bez ohledu na její rozsah vždy jen jeden překladatel, čímž je zajištěno používání jednotné terminologie v rámci celé zakázky.

© eko-preklady.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace